The Last of Us Part II'den Yeni Bir Video Yayınlandı

03 Haziran 2020 - 01:02 - Güncelleme: 03 Haziran 2020 - 22:29

Çok uzunca bir zamandır merak edilen oyunlarından biri olan The Last of Us Part II'nin Amerika televizyonlarında yayınlanan yeni bir televizyon reklamı ortaya çıktı. CGI teknolojisiyle oluşturulan bu tanıtım içeriği olan video, oyuna dair gerçek oynanış görüntüleri içermiyor.

1 / 1

2020 yılının en merak edilen ve çıktığı anda kuvvetle muhtemel sektöre damgasını vuracak olan konsol oyunlarından biri olan The Last of Us Part II’nin neredeyse tüm hikâyesi, geçtiğimiz günlerde görsellerle birlikte internet ortamına sızdırılmıştı. Yaşanan bu talihsiz olayın ardından oyuna dair tüm geliştirme  ve yapım aşamalarını hızlandıran geliştirici firma Naughty Dog, oyunun 19 Haziran’da piyasaya sürüleceğini birkaç gün kadar önce duyurmuştu.

Yaşanan bu talihsizliğin etkileri yavaş yavaş unutulurken bu süreçte oyuna dair birçok yeni video biz oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Şimdiyse The Last of Us serisinin hayranları, devam oyununun Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanan yeni bir Televizyon reklamını seyrettiler. Şimdi ise o CGI  teknolojisiyle yapılan videoyu izleyelim sonrada video hakkında değerlendirmelerde bulunalım.