Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 37. hafta maçları yapılacak. Spor Toto 1. Lig'de 37. hafta maçlarının tamamı yarın saat 16.00'da başlayacak.
TFF 2. Lig'de play-off çeyrek final rövanş, TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. Grup'ta play-off yarı final, Turkcell Kadın Süper Ligi'nde de play-off ve play-out maçları oynanacak.Türkiye futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:
- Spor Toto Süper LigYarın19.00 Yukatel Kayserispor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
15 Mayıs Pazar16.00 Göztepe-Beşiktaş (Gürsel Aksel)16.00 Trabzonspor-Altay (Atatürk Olimpiyat)19.00 İttifak Holding Konyaspor-Atakaş Hatayspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)19.00 Kasımpaşa-Fraport TAV Antalyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)19.00 GZT Giresunspor-Medipol Başakşehir (Çotanak)19.00 Aytemiz Alanyaspor-Gaziantep FK (Bahçeşehir Okulları)19.00 Fenerbahçe-VavaCars Fatih Karagümrük (Ülker)16 Mayıs Pazartesi20.00 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor (Çaykur Didi)20.00 Galatasaray-Adana Demirspor (Nef)
- Spor Toto 1. Lig
MKE Ankaragücü-Beypiliç Boluspor (Eryaman)Bereket Sigorta Ümraniyespor-Altaş Denizlispor (Ümraniye Belediye)Altınordu-Balıkesirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)Manisa FK-Tuzlaspor (Mümin Özkasap)Eyüpspor-Kocaelispor (Eyüp)Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Keçiörengücü (Kazım Karabekir)Yılport Samsunspor-İstanbulspor (Yeni 19 Mayıs)NasaDoge Menemenspor-Gençlerbirliği (Menemen)Royal Hastanesi Bandırmaspor-Bursaspor (17 Eylül)
- TFF 2. Lig
Kırmızı Grup:16 Mayıs Pazartesi
15.30 1461 Trabzon-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Ortahisar Yavuz Selim)
16.00 Bodrumspor-Sivas Belediyespor (Bodrum İlçe)
Beyaz Grup:16 Mayıs Mayıs Pazartesi20.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdman Yurdu (Diyarbakır)20.00 Teco Karacabey Belediyespor-Isparta 32 (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
- TFF 3. Lig
1. Grup17 Mayıs Salı16.00 Belediye Kütahyaspor-Artvin Hopaspor (Dumlupınar)16.00 Bursa Yıldırımspor-Arnavutköy Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)2. Grup:Bugün
16.00 68 Aksaray Belediyespor-Alagöz Holding Iğdır FK (Dağılgan)20.00 52 Orduspor-İskenderunspor (Yeni Ordu)18 Mayıs Çarşamba15.30 Alagöz Holding Iğdır FK-68 Aksaray Belediyespor (Iğdır Şehir)16.00 İskenderunspor-52 Orduspor (İskenderun 5 Temmuz)
3. Grup:17 Mayıs Salı20.00 Fethiyespor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Fethiye İlçe)20.00 İçel İdmanyurdu-Orduspor 1967 (Mersin)
- Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi
Play-off:
Yarın12.00 Hakkarigücü-Fenerbahçe (Merzan Şehir)16.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-ALG Spor (Zeytinköy)15 Mayıs Pazar12.00 Konak Belediyespor-Beşiktaş Vodafone (Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha)14.00 Fatih Vatanspor-Wulfz Fatih Karagümrük (Fatih Mimar Sinan)
Play-out:15 Mayıs Pazar12.00 İlkadım Belediye Yabancılar Pazarspor-Altay (Millet Bahçesi 19 Mayıs Suni Çim Saha)14.00 Kireçburnu-Bitexen Sivasspor (Çayırbaşı)14.00 Kocaeli Bayan FK-Dudullu (Mehmet Ali Kağıtçı)14.00 Yukatel Kayseri-Hatayspor (Vali Nihat Canbolat Sümer 2 Nolu Saha)
TFF 2. Lig'de play-off çeyrek final rövanş, TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. Grup'ta play-off yarı final, Turkcell Kadın Süper Ligi'nde de play-off ve play-out maçları oynanacak.Türkiye futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:
- Spor Toto Süper LigYarın19.00 Yukatel Kayserispor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
15 Mayıs Pazar16.00 Göztepe-Beşiktaş (Gürsel Aksel)16.00 Trabzonspor-Altay (Atatürk Olimpiyat)19.00 İttifak Holding Konyaspor-Atakaş Hatayspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)19.00 Kasımpaşa-Fraport TAV Antalyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)19.00 GZT Giresunspor-Medipol Başakşehir (Çotanak)19.00 Aytemiz Alanyaspor-Gaziantep FK (Bahçeşehir Okulları)19.00 Fenerbahçe-VavaCars Fatih Karagümrük (Ülker)16 Mayıs Pazartesi20.00 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor (Çaykur Didi)20.00 Galatasaray-Adana Demirspor (Nef)
- Spor Toto 1. Lig
MKE Ankaragücü-Beypiliç Boluspor (Eryaman)Bereket Sigorta Ümraniyespor-Altaş Denizlispor (Ümraniye Belediye)Altınordu-Balıkesirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)Manisa FK-Tuzlaspor (Mümin Özkasap)Eyüpspor-Kocaelispor (Eyüp)Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Keçiörengücü (Kazım Karabekir)Yılport Samsunspor-İstanbulspor (Yeni 19 Mayıs)NasaDoge Menemenspor-Gençlerbirliği (Menemen)Royal Hastanesi Bandırmaspor-Bursaspor (17 Eylül)
- TFF 2. Lig
Kırmızı Grup:16 Mayıs Pazartesi
15.30 1461 Trabzon-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Ortahisar Yavuz Selim)
16.00 Bodrumspor-Sivas Belediyespor (Bodrum İlçe)
Beyaz Grup:16 Mayıs Mayıs Pazartesi20.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdman Yurdu (Diyarbakır)20.00 Teco Karacabey Belediyespor-Isparta 32 (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
- TFF 3. Lig
1. Grup17 Mayıs Salı16.00 Belediye Kütahyaspor-Artvin Hopaspor (Dumlupınar)16.00 Bursa Yıldırımspor-Arnavutköy Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)2. Grup:Bugün
16.00 68 Aksaray Belediyespor-Alagöz Holding Iğdır FK (Dağılgan)20.00 52 Orduspor-İskenderunspor (Yeni Ordu)18 Mayıs Çarşamba15.30 Alagöz Holding Iğdır FK-68 Aksaray Belediyespor (Iğdır Şehir)16.00 İskenderunspor-52 Orduspor (İskenderun 5 Temmuz)
3. Grup:17 Mayıs Salı20.00 Fethiyespor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Fethiye İlçe)20.00 İçel İdmanyurdu-Orduspor 1967 (Mersin)
- Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi
Play-off:
Yarın12.00 Hakkarigücü-Fenerbahçe (Merzan Şehir)16.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-ALG Spor (Zeytinköy)15 Mayıs Pazar12.00 Konak Belediyespor-Beşiktaş Vodafone (Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha)14.00 Fatih Vatanspor-Wulfz Fatih Karagümrük (Fatih Mimar Sinan)
Play-out:15 Mayıs Pazar12.00 İlkadım Belediye Yabancılar Pazarspor-Altay (Millet Bahçesi 19 Mayıs Suni Çim Saha)14.00 Kireçburnu-Bitexen Sivasspor (Çayırbaşı)14.00 Kocaeli Bayan FK-Dudullu (Mehmet Ali Kağıtçı)14.00 Yukatel Kayseri-Hatayspor (Vali Nihat Canbolat Sümer 2 Nolu Saha)