Kayseri Haberleri: Okuldaki şüphelilerin üzerinden 11 Kilo bakır tel çıktı!
Kayseri Haberleri: Kayseri İl Jandarma ekipleri, okul içerisinde yakalanan şüphelinin yanında 11 kilogram bakır tel, 16 adet sigorta, 1 adet elektrik panosu ve 1 adet anahtar takımı ele geçirdi.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında 21 Temmuz 2020 tarihinde İncesu İlçesi Saraycık Mahallesi'nde bulunan ve öğretime kapatılan Spor Lisesi ve çevresinde icra edilen önleyici kolluk devriyesi esnasında, okul içerisinde şüpheli bir şahıs tespit edildi.

 (M.Ş.) isimli şüpheli şahıs yakalanmış ve şahsın yanında (11) kg. bakır tel, (16) adet sigorta, (1) adet elektrik panosu ve (1) adet anahtar takımı ele geçirilmiştir. (M.Ş.) isimli şüpheli şahıs adli makamlara sevk edilmiş olup, ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakıldı.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülmekte olan faaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirileceği vurgusu yapıldı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!