Project CARS 3 Duyuruldu

04 Haziran 2020 - 14:21 - Güncelleme: 04 Haziran 2020 - 15:00

Project CARS 3, bu yaz bilgisayar, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. Duyuru bir video ile yapıldı. Project CARS 3 Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco tarafından yayınlanması planlanan başarılı bir yarış simülasyonu oyunudur.

1 / 1

Gelecek olan yeni Project CARS oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak. Şimdilik kesin çıkış tarihi belirtilmeyen oyun bu yılın yaz aylarında oyuncuların erişimine sunulacak. Project CARS 3 oyununda dünyanın dört bir yanında bulunan şehirlerde araç kullanabileceğiz bunun yanı sıra pistlerde de profesyonel yarış ortamlarını aratmayan şekilde de yarış simülasyonunu deneyimlemeye olanak sağlayacak gibi görünüyor. Bandai Namco'nun oyunla ilgili yaptığı paylaşımda kullandığı ifadeler;

 “Nihai sürüş yolculuğunuz için hazırlanın, elit firmaların yol ve yarış arabalarını alın, geliştirin ve kişiselleştirin. Yarışçı kahraman kişiliğinizi özelleştirin. Ve hafta sonu savaşçısından yarış efsaneliğine yükselene kadar, dünyanın nefes kesici noktalarında yarışın.” ifadelerini kullandı.

Yapılan paylaşımın yanı sıra bir de tanıtım videosu paylaşıldı işte paylaşılan o video;