Sea of Thieves, Steam Üzerinde Çok büyük Bir İndirimle Satışa Çıktı

03 Haziran 2020 - 21:39 - Güncelleme: 03 Haziran 2020 - 22:30

Açık dünyada geçen korsan oyunu Sea of Thieves, bir süredir sadece Windows Store üzerinde satılıyordu. Oyun, bugün Steam oyun platformu üzerinden satın alınabilir hâle geldi. Steam platformuna gelen oyunun fiyatı 61 TL olarak lanse ediliyor bu ücreti ödeyen kullanıcılar oyuna erişim sağlayabilecekler.

1 / 2

Sea of Thieves;

Denizlere açılmak ve savaşmaktan, keşfetme ve yağmalamaya kadar oluşan tahmini korsan deneyimini oyunculara sunuyor. Bu eylemlerle adeta birer korsana dönüşen oyuncular, kendi aralarında efsane olmak için çaba gösteriyor. Arkadaşlarınızla birlikte de oynayarak korsanlık yapabileceğiniz Sea of Thieves, inanılmaz korsanlık deneyimini 30 saat boyunca yaşamanıza imkan sağlıyor.

Sea of Thieves, şu anda  Steam üzerinden 61 TL'lik fiyat etiketiyle satın alınabilir durumda. Daha önce ortaya çıkan haberlerde Steam'de erişilebilir olması için 3 Temmuz tarihi gösterilmişti, bu yüzden gerçekleşen bu olay birçok Steam kullanıcısı için bu haber sürpriz oldu. Oyunun Windows Store üzerindeki fiyatından %75 daha ucuz halde Steam üzerinden satılması da biz oyuncuları mutlu eden bir başka haber. Oyunun Windows Store üzerindeki fiyatı ise halen 257 TL bunu da belirtmeden geçmeyelim. 

Buraya tıklayarak oyunun Windows Store üzerindeki satış sayfasına erişebilirisiniz.

Buraya tıklayarak oyunun Steam Platformu üzerindeki satış sayfasına erişebilirisiniz.