Sedat Peker'in bu kez hedefinde Cumhurbaşkanı Danışmanı ve Özhaseki'nin yardımcısı var

Organize Suç Örgütü lideri iddiası ile aranan Sedat Peker'in twitter üzerinden yaptığı açıklamalar ve iddiaların hedefinde be kez AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca var.

Sedat Peker'in bu kez hedefinde Cumhurbaşkanı Danışmanı ve Özhaseki'nin yardımcısı var
23 Haziran 2021 - 21:17

Organize suç örgütü lideri iddiası ile aranan Sedat Peker, sosyal medya hesabı üzerinden yeni iddialarda bulundu.

Hedefine yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu alan Peker, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca hakkında önemli iddialar dile getirdi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Yardımcılığı görevini yürüten isimlerden biri olan Karaca'nın, Sezgin Baran Korkmaz'ın verdiği arabayı kullandığını öne süren Peker, Korkmaz ile ilgili tartışmaların başlaması ile söz konusu arabayı bir ilaç firmasına yolladığını da iddia etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslenen Peker, ''Bu şahsın danışmanlık adı altında birçok kuruluştan para alması sence etik mi? Eğer ki etik ise başta Sütaş firmasının sahibi olmak üzere birçok firmanın da özel işlerini halledip ekstradan elden ne kadar avanta aldığını biliyor musun?'' ifadelerini kullandı.